Poziv za izlaganja na konferenciji

Na Fakultetu političkih znanosti 11. i 12. svibnja 2018. godine održat će se međunarodna konferencija pod nazivom “East-West and Transpacific Studies: Reconfiguring Transnational Flows across the Pacific”. Rok za slanje sažetaka je 1. ožujka 2018., a postoji mogućnost da se studente koji bi izlagali na konferenciji  oslobodi od plaćanja kotizacije.  Neke od tema su sljedeće:

Transpacific Studies, Croatia’s Knowledge of “the East”, Orientalism and Occidentalism, Decolonialism and Transmodernity, East-West intercultural relations, Orientalization of the Asian imaginary, Asian travelers in the West, Western travelers in Asia, Translations of Asian texts in Croatia.

Više o organizatorima, pozvanim predavačima i ostalim detaljima:  Call for Papers.Croatia